lutego 17, 2020

Usługi


Do góry nogami - czyli generalny przegląd szafy
od 70zł / h

Jest to dla mnie najważniejsza część pracy z Tobą. Opowiesz na początek, co mogę dla Ciebie zrobić. Potem pomogę Ci odnaleźć Twój ulubiony styl i dopasować go do Twojej sylwetki. Przygotuj się na wnikliwą analizę Twojej garderoby, usuniemy niepotrzebne elementy i zostaną zaproponowane nowe, które zmienią Cię na lepsze! Przegląd szafy trwa około 3-5h.

Backstage w galerii - czyli zakupy ze stylistką
od 70zł / h

Opcja szybkich zakupów na godziny w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
Dosyć nietrafionych decyzji i całego dnia w galerii handlowej, po którym i tak wychodzimy nie z tym, co chcieliśmy. Porzucisz złe nawyki i poznasz lepszą wersję siebie. A to wszystko dostosowane do Twoich potrzeb i w ustalonym przez Ciebie budżecie!

Kolorowe okulary - czyli analiza kolorystyczna od 50zł / h

Brak odpowiednich
 kolorów w naszej szafie spowodowany jest nieumiejętnym dopasowaniem ich do siebie. To, jakimi barwami się otaczamy, wpływa na nasze samopoczucie. Przeprowadzona specjalnie dla Ciebie analiza określi typ kolorystyczny, którym jesteś. Pozwoli Ci podejmować szybkie i trafne wybory połączeń kolorów. Podpowiem również, jakie barwy szminek będą dobre do Twojej karnacji. Zobaczysz, jak twarz staje się piękniejsza przy odpowiednio dobranych kolorach!
Do analizy wykorzystuję chusty i ramy kolorystyczne. Otrzymasz także ode mnie małą wizytówkę, do której możesz wracać i bez problemu korzystać z niej w trakcie kolejnych zakupów.

Cztery pory roku - czyli sezonowe uzupełnianie garderoby
od 70zł / h

Sezonowe uzupełnianie garderoby zajmuje 3-4h. Możliwe jest przy kolejnym już spotkaniu, gdy znam Ciebie, Twoją sylwetkę i kolorystykę. Kierujemy się prosto do sklepów, aby dobrać kilka elementów stylizacji do tego, co już posiadasz w szafie. Szybko, konkretnie i prosto.

Na wybiegu - czyli pełna metamorfoza
od 1000zł / 2dni

Stylizacja, fryzjer, makijaż, sesja zdjęciowa – zestaw usług na 2 dni. Metamorfoza będzie podporządkowana wyłącznie Twoim oczekiwaniom. Ważne jest, aby wynikała ona z Twojej osobowości. Taka przemiana to kompleksowa usługa, tzn. określenie typu sylwetki, analiza kolorystyczna, przegląd szafy (usługi te wyglądają tak samo jak w opisach wyżej) zakupy, dobór makijażu oraz fryzury.

Internetowa przymierzalnia - czyli zakupy on-line
od 70zł / h

Dla tych, co nie lubią chodzić po sklepach. Zamawiamy przez Internet i mierzysz na spokojnie w domu pod okiem stylistki. Na początku odpowiadasz na kilka krótkich pytań i przesyłasz zdjęcia swojej sylwetki. Ja przygotowuję dla Ciebie propozycje odpowiednich ubrań, Ty decydujesz, co zamówisz. Spotykamy się i komponujemy zestawy z ubraniami, które znajdują się już w Twojej garderobie.

Fashion Night - czyli panieński ze stylistką
od 250zł

Wspólny wieczór ze stylistką to świetne rozwiązanie na początek imprezy. Każdej z uczestniczek wykonuję analizę kolorystyczną oraz analizę sylwetki. Podpowiem, co warto nosić do danej figury, a czego unikać. Opiszę modne desenie, fasony i kolory w trwającym lub zbliżającym się sezonie. Odpowiem na Wasze pytania, a na sam koniec dostaniecie ode mnie 10% rabatu na jedną z moich usług. 
Dla panny młodej przygotuję zaproszenie ze zniżką o wartości 100 zł.

Ubrania w torcie - urodziny/imieniny ze stylistką

Cena w zależności od wybranej usługi i liczby godzin.

Wykupywany u mnie bon podarunkowy na wybraną usługę. Wyglądają one tak samo jak w opisach. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Modowe momenty - stylizacje sesji zdjęciowych
Do ustalenia po określeniu oczekiwań przez klienta


Ofertę przygotowuję po wstępnej rozmowie i ustaleniu potrzeb. Stylizacje do sesji narzeczeńskich, okazjonalnych, reklam, sesji ciążowych, rodzinnych czy innych wybranych.

Okiem stylistki - czyli sesje zdjęciowe
Do ustalenia po określeniu oczekiwań przez klienta


Moją pasją poza doskonaleniem Waszego wizerunku jest także robienie zdjęć. Kiedy rozpoczynałam działalność, wiedziałam, że połączę oba zainteresowania w jedno. Jest to usługa druga w kolejności po stylizacji. Przygotujesz scenariusz sesji, ja pojawiam się i realizujemy wspólnie projekt wedle Twoich oczekiwań.


Do każdego spotkania proponuję, abyś przygotowała pytania, które chciałabyś mi zadać.
Po wykonanej usłudze przeglądu szafy, analizy kolorystycznej, zakupach i metamorfozie jestem do dyspozycji przez kolejne 14 dni. Czekam na Twoje pytania lub zdjęcia.
Do usługi otrzymujesz wizytówkę z kolorami, które będą odpowiednie do Twojego typu kolorystycznego.

Ceny usług dostępne są po wysłaniu e-maila i określeniu miejsca spotkania ze stylistką. Oczywiście z możliwością dojazdu do każdego z Was.
Do usługi poza Olsztynem należy doliczyć koszty transportu.

Odpowiem na każde zgłoszenie!
Usługi są również dostępne dla Panów.

DO ZOBACZENIA!


3 komentarze:

  1. Ojej, jak ciężko się to czyta. Może warto przy tworzeniu oferty skorzystać z pomocy kogoś, kto zrobi korektę tekstu, bo naprawdę nie wygląda to profesjonalnie. :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)