lutego 17, 2020

Usługi


Do góry nogami - czyli generalny przegląd szafy
od 70zł / h

Jest to dla mnie najważniejsza część pracy z Tobą. Opowiesz na początek, co mogę dla Ciebie zrobić. Potem pomogę Ci odnaleźć Twój ulubiony styl i dopasować go do Twojej sylwetki. Przygotuj się na wnikliwą analizę Twojej garderoby, usuniemy niepotrzebne elementy i zostaną zaproponowane nowe, które zmienią Cię na lepsze! Przegląd szafy trwa około 3-5h.

Backstage w galerii - czyli zakupy ze stylistką
od 70zł / h

Opcja szybkich zakupów na godziny w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
Dosyć nietrafionych decyzji i całego dnia w galerii handlowej, po którym i tak wychodzimy nie z tym, co chcieliśmy. Porzucisz złe nawyki i poznasz lepszą wersję siebie. A to wszystko dostosowane do Twoich potrzeb i w ustalonym przez Ciebie budżecie!

Cztery pory roku - czyli sezonowe uzupełnianie garderoby
od 70zł / h

Sezonowe uzupełnianie garderoby zajmuje 3-4h. Możliwe jest przy kolejnym już spotkaniu, gdy znam Ciebie, Twoją sylwetkę i kolorystykę. Kierujemy się prosto do sklepów, aby dobrać kilka elementów stylizacji do tego, co już posiadasz w szafie. Szybko, konkretnie i prosto.

Na wybiegu - czyli pełna metamorfoza
od 1000zł / 2dni

Stylizacja, fryzjer, makijaż, sesja zdjęciowa – zestaw usług na 2 dni. Metamorfoza będzie podporządkowana wyłącznie Twoim oczekiwaniom. Ważne jest, aby wynikała ona z Twojej osobowości. Taka przemiana to kompleksowa usługa, tzn. określenie typu sylwetki, analiza kolorystyczna, przegląd szafy (usługi te wyglądają tak samo jak w opisach wyżej) zakupy, dobór makijażu oraz fryzury.

Internetowa przymierzalnia - czyli zakupy on-line
od 70zł / h

Dla tych, co nie lubią chodzić po sklepach. Zamawiamy przez Internet i mierzysz na spokojnie w domu pod okiem stylistki. Na początku odpowiadasz na kilka krótkich pytań i przesyłasz zdjęcia swojej sylwetki. Ja przygotowuję dla Ciebie propozycje odpowiednich ubrań, Ty decydujesz, co zamówisz. Spotykamy się i komponujemy zestawy z ubraniami, które znajdują się już w Twojej garderobie.

Fashion Night - czyli panieński ze stylistką
od 250zł

Wspólny wieczór ze stylistką to świetne rozwiązanie na początek imprezy. Każdej z uczestniczek wykonuję analizę kolorystyczną oraz analizę sylwetki. Podpowiem, co warto nosić do danej figury, a czego unikać. Opiszę modne desenie, fasony i kolory w trwającym lub zbliżającym się sezonie. Odpowiem na Wasze pytania, a na sam koniec dostaniecie ode mnie 10% rabatu na jedną z moich usług. 
Dla panny młodej przygotuję zaproszenie ze zniżką o wartości 100 zł.

Ubrania w torcie - urodziny/imieniny ze stylistką

Cena w zależności od wybranej usługi i liczby godzin.

Wykupywany u mnie bon podarunkowy na wybraną usługę. Wyglądają one tak samo jak w opisach. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Modowe momenty - stylizacje sesji zdjęciowych
Do ustalenia po określeniu oczekiwań przez klienta


Ofertę przygotowuję po wstępnej rozmowie i ustaleniu potrzeb. Stylizacje do sesji narzeczeńskich, okazjonalnych, reklam, sesji ciążowych, rodzinnych czy innych wybranych.

Okiem stylistki - czyli sesje zdjęciowe
Do ustalenia po określeniu oczekiwań przez klienta


Moją pasją poza doskonaleniem Waszego wizerunku jest także robienie zdjęć. Kiedy rozpoczynałam działalność, wiedziałam, że połączę oba zainteresowania w jedno. Jest to usługa druga w kolejności po stylizacji. Przygotujesz scenariusz sesji, ja pojawiam się i realizujemy wspólnie projekt wedle Twoich oczekiwań.


Do każdego spotkania proponuję, abyś przygotowała pytania, które chciałabyś mi zadać.
Po wykonanej usłudze przeglądu szafy, analizy kolorystycznej, zakupach i metamorfozie jestem do dyspozycji przez kolejne 14 dni. Czekam na Twoje pytania lub zdjęcia.
Do usługi otrzymujesz wizytówkę z kolorami, które będą odpowiednie do Twojego typu kolorystycznego.

Ceny usług dostępne są po wysłaniu e-maila i określeniu miejsca spotkania ze stylistką. Oczywiście z możliwością dojazdu do każdego z Was.
Do usługi poza Olsztynem należy doliczyć koszty transportu.

Odpowiem na każde zgłoszenie!
Usługi są również dostępne dla Panów.

DO ZOBACZENIA!


3 komentarze:

  1. Ojej, jak ciężko się to czyta. Może warto przy tworzeniu oferty skorzystać z pomocy kogoś, kto zrobi korektę tekstu, bo naprawdę nie wygląda to profesjonalnie. :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)