kwietnia 20, 2018

MAGNUM.

Wczoraj  wieczorem odbył się pokaz znanego polskiego projektanta Dawida Wolińskiego dla marki MAGNUM. Kolekcja inspirowana była po raz kolejny smakami lodów marki.
Pojawiły się również trzy projekty specjalne więc i dodatkowo oprócz modelek na pokazie zaprezentowały się Katarzyna Sokołowska - choreograf pokazów, znana wszystkim jurorka z Top Model, Paulina Krupińska Miss Polonia 2012, prezenterka telewizyjna i Agnieszka Szulim dziennikarka.
Na razie tylko jedno zdjęcie z tego wydarzenia, to najważniejsze. Ale jeśli tylko uda mi się znaleźć zdjęcia kolekcji na pewno pokażę. Zaglądajcie na moje instastories tam będę informowała jeśli zaktualizuje dzisiejszy wpis o relacje foto .
Osobiście pokaz oglądałam na live - instagram.    Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum: Katarzyna Sokołowska, Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum

    Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum: Katarzyna Sokołowska, Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)